TAMİR BAKIM - Kurtarıcı Bursa 7/24 Oto Çekici

KURTARICI BURSA
İçeriğe git

TAMİR BAKIM

KURTARICI BURSA
Kaliteli Hizmet
Uygun Fiyat
Hızlı Hizmet
İŞLERİM ÇOK YOĞUN


Yoğun iş temponuz var ve iş yerinden ayrılıp aracınızı bakıma götürecek zamanınınız yok. Haftasonunuzu sanayide geçirmek istemiyorsunuz.


Bu sorunlarınızı çok iyi biliyor ve hemen çözüm üretiyoruz.Arayın hemen gelip aracınızı alalım aynı gün içinde periyodik bakımlarını yaptırarak size güvenli bir şekilde teslim edelim.
TAMİR BAKIM


Her türlü arızada oto kurtarma hizmetinin yanısıra arızalarınıza yerinde müdahale ederek yola devam etmenizi sağlıyoruz.


Lastik

akü

motor arızaları

yakıt bitmesi


ve başınıza gelebilecek her sorunda arayabilir hızlı ve ekonomik çözüm önerimizden faydalanabilirsiniz.
YERİNDE HİZMET


BURSAda, size en yakın kurtarıcı servisi olarak , GÜRSU, KARACABEY, KESTEL, MUDANYA, NİLÜFER, OSMANGAZİ, MUSTAFAKEMALPAŞA, ULUDAĞ, YILDIRIM, GEMLİK, HARMANCIK, ORHANELİ, KELES, İNEGÖL, SUSURLUK, BANDIRMA, ERDEK, BURSA MERKEZ olmak üzere tüm çevre iller BİLECİK, ESKİŞEHİR, BALIKESİR, illerine hizmet sağlıyoruz. Ayrıca talebiniz doğrultusunda tüm TÜRKİYE'ye hizmet sağlarız. Her zaman en kaliteli, en uygun fiyat garantisi ile hizmetinizdeyiz.
ÇEKİCİ HİZMETLERİMİZ
KONUMUMUZ
BİZE ULAŞIN


Bize 7/24 ulaşabilir, kaliteli hizmet ve uygun fiyatlı çözümlerimizden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.
Alfa Romeo,  Anadol, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Brilliance, Bugatti,  Buick,  Cadillac, Chery, Chevrolet , Chrysler, Citroën, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, DS Automobiles, Ferrari, Fiat, Ford, Geely,Honda,  Hyundai, Ikco, Infiniti, Jaguar, Kia , Lada , Lamborghini , Lancia Lexus , Lincoln , Lotus , Maserati , Mazda , McLaren , Mercedes - Benz  Mercury , MG , Mini , Mitsubishi , Morgan, Moskwitsch , Nissan , Oldsmobile, Opel , Peugeot , Plymouth , Pontiac , Porsche , Proton , Renault  Rolls-Royce , Rover , Saab , Seat , Skoda , Smart , Subaru , Suzuki , Tata , Tesla , Tofaş , Toyota , Volkswagen , Volvo
Marş Basmaz, Marş ile ilgili sorunlar genellikle aküdeki bir arızaya işaret eder. Marş basmıyorsa akü boşalmış ya da akü kutup başları gevşemiş olabilir. Sorunun aküden mi başka bir neden mi kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlamak için farlar, müzik sistemi gibi aküye bağlı aksamı kontrol edebilirsiniz. Eğer bunlarda bir sorun yoksa marş basmamasıyla ilgili problem aküden kaynaklanmıyor demektir Marş Bastığı Halde Araba Çalışmaz, Çok sık rastlanan bir arızadır. Marş bastığı halde araba çalışmıyorsa sorun bujilerle ilgili olabilir. Buji kontrolü yapılmalıdır. Motordan Kötü Sesler Gelir, Motordan adeta ciyaklama sesi duyduğunuzda çok endişelenebilirsiniz. Çünkü bu rahatsız edici ses, önemli bir hasar olduğunu hissettirir. Özellikle motoru çalıştırdıktan hemen sonra tok olmayan kötü bir ses duyuyorsanız, vantilatör kayışı gevşemiş ve motor aşırı derecede ısınmış olabilir. Motor Geç Çalışır Motorun geç çalışması önemli bir arızadır. Supap ayarı, distribütör soğutması ve buji kaynaklı olabilir. Araç Çalışınca Koku Gelir Bazen arabanızı çalıştırdığınızda kötü bir koku gelir. Bu koku size bir şeylerin kötü gittiğini hissettirebilir. Kokunun nedeni aşağıdakilerden biri olabilir: LPG sızdırması olabilir ki çok tehlikelidir. Egzozdan çiğ gaz çıkması, Radyatörden su kaçağı olması, Motorun hararet yapması, Araç Stop Eder, En sık yaşanan oto arızalarından biridir. Bu sıklıkla stop etmenin nedeni aşağıdakilerden biridir: Fren merkezinde sorun olabilir, Karbüratörün düzensiz hava alması söz konusu olabilir. LPG’li araçlarda bazen benzinle LPG birbirine karışır. Bu sızıntı aracın stop etmesine neden olur.
Bursa Olcay Oto Kurtarma ve Çekici hizmeti
Tel: 05323884515
İçeriğe dön | Ana menüye dön